X
Back to the top
X

ABOUT

ABOUT

Kdo jsem?
Moje jméno je Valentýna Procházková. Jsem lifestylová influencerka, instruktorka spinningu a máma jednoho francouzského buldočka! Několik let jsem si procházela problémy s jídlem a pokřiveným vztahem k cvičení, které pro mě představovalo pouze nástroj na spalování kalorií.
To vše se začalo měnit v momentě, kdy jsem na začátku roku 2019 poprvé sedla na spinningové kolo a na konci téhož roku jsem z něj už téměř nechtěla slézt. Zamilovala jsem se do pocitu, který mi intenzivní jízda a hlasitá hudba dávají a chci, aby měli možnost zažít stejnou euforii i ostatní!
Věřím, že sport není trest ani nutností, ale že je to radost, láska a dar, který bychom si měli užívat. V roce 2021 jsem se proto rozhodla udělat si kurz instruktorky spinningu a mým cílem je šířit dál tuto myšlenku.

Co očekávat?
Aprés-fit je cyclingový plán vhodný pro všechny úrovně pokročilosti, ať už je to vaše poprvé nebo jste na kole “jako doma”. Vybrat si můžete mezi rnou, střední a vysokou obtížností jízdy stejně jako mezi délkou jízdy.
Program je designovaný tak, abyste získali fyzickou kondici, sílu, dosáhli svých vizuálních cílů a přitom si cvičení užívali! Každý týden se můžete těšit na nové lekce rozdělené jak podle délky jízdy, tak podle jejich náročnosti. Jednotlivá videa vám zůstanou přístupná po celou dobu vašeho členství a nikdy nezmizí. S Après-fit se nemusíte bát, že ztratíte motivaci! Každý týden vám navíc bude do emailové schránky přicházet newsletter s rozvrhem jízd na další týden a na mém instagramu a YouTube se můžete těšit na výzvy, tipy a další věci, které vám pomůžou to jen tak nevzdat!

Kde začít?
Po vytvoření účtu a zakoupení prvního měsíce se přihlásíte do členské sekce, kde najdete všechny lekce rozdělené do jednotlivých kategorií. Můžete začít sekcí pro začátečníky, případně si rovnou vybrat jakoukoliv lekci, která se vám zrovna zalíbí.
Jednotlivé jízdy na sebe nenavazují a můžete proto začít úplně kdekoliv.

Co najdeš ve členské sekci?
Získej každý týden několik nových online lekcí cyclingu! Ať už si začátečník nebo pokročilý, chceš si užít dlouhou ride nebo si dát za krátký čas pořádně do těla – najdeš tu to pravé pro sebe! Jednotlivé lekce jsou rozdělené podle jejich pokročilosti – začátečník, středně pokročilý a pokročilý, a délky – 30 minut, 45 minut a 60 minut.
Mým cílem je ukázat ti, že sport může být i zábava a proto má každá lekce vlastní playlist plný nadupaných písniček, díky kterým zažiješ opravdovou party i na kole!
Každá lekce má svůj účel. Některé jsou zaměřené na posilovaní a u jiných zase bude chvílemi těžké popadnout dech. Ať už preferuješ pomalé tempo s těžší zátěží, intenzivní jízdu plnou intervalů a nebo si třeba opravdu užíváš taneční choreografie – Après-fit má něco pro všechny.
Členství Après-fit ti dá navíc možnost zapojit se do zábavných výzev, díky kterým můžeš nejen posouvat své vlastní limity, ale získat i spoustu výher.
Rezervovat lekce lze zde.

Après-fit offline lekce?
Nevíte jestli jste připravení na zakoupení kola domů a rádi byste mé lekce nejdřív zkusili bez vyšších nákladů?

Máte možnost!
Každý týden budu mít lekce na Vinohradské pobočce pražského fitness centra Form Factory. Více informací o offline lekcích můžete najít v záložce CLASSES.